Geyik Dağlarından Giden Gelmez Dağlarına Trans

 • Hareket yeri:

  Meltem Camii Adliye Arkası

 • Tahrı:

  06/06/2019

 • Saat:

  07:00:00

 • Uzunlğu:

  0 Km

 • Rehber:

  Tuncer koç

 • Share:

Acıklama

Merhaba, ADDK - Antalya Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Üyelerimiz Sizin İçin Kamplı Geyik Dağlarından Giden Gelmez Dağlarına Trans Etkinliği Düzenledik.

Rotamız : Gündoğmuş İlçesinden Akseki İlçesine dağ yollarından geçeceğiz. Gündoğmuş Güneycik Yaylasından Akseki' nin Çimi Yaylası Üzerinden Akseki' ye Ulaşacağız. Kamp yerimiz Gençler yaylasında yapacağız.

06.07.2019 Cumartesi
Gidirise Akdağ ( 2.514 m ) Zirvesi yapacağız...
Efsanelere konu olmuş bir dağdır.
Gidirise Akdağ'ın sırt hattı boyunca bir çok zirvesi bulunmaktadır ve Giden Gelmez Dağlarından Dağ Keçilerin kullandığı bir güzergahının üzerinde olduğundan dağ keçileri görebiliriz.

07 .07.2019 Pazar
Gençler Yaylasından Çimi Yaylasına Geçeceğiz Çimi Yaylasında Kar Obruğuna Gideğiz Çimi Yaylası Üzerinden Akseki'ye Ulaşacağız.

*** Kamp Malzemelerimiz Araçla Gençler köyüne gidecektir ve bir sonraki Gün Akseki Çimi Köyünden araç bizi alacaktır. Akşam yemeği için Dağda mangal yapmayı planlıyoruz. Toplu bir şekilde Et alabiliriz.

Harekat zaman :06.06.2019 Cumartesi
Harekat saati. : 07.00
Etkinlik Dönüş Zamanı: 07.06.2019 Pazar
Dönüş Saati :20.00
Harekat Yeri. : Meltem Camii, Adliye yönü, Meltem Adliye binasının arka tarafından hareket edeceğiz.

İletişim :
Rehber Tuncer koç 0539 246 85 23

Klb. Bşk. : Muharrem Koç 0532 661 56 67

**** Altı lastik tabanlı doğa ayakkabısı, varsa tozluklarınızı ve rahat bir sırt çantası taşıyarak doğada güzel bir gün geçireceksiniz.

*** Şapka, güneş kremi, gölle girmek için şort veya mayolarınızı, gözlükleri ve uzun kollu tişört almayı unutmayız...


ADDK, TDF (Türkiye Dağcılık Federasyonu) ye bağlı 07.027.006 / 7-321348 tescil nolu yasal bir dernek olup, faaliyetlerinde kar amacı gütmez. İşler ve etkinlikler gönüllülük esasıyla yürütülür

* ADDK Antalya Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Dağcılık Federasyonuna bağlı tescilli bir kulübü olup, kar amacı yoktur ücretler paylaşım esasına göre hesaplanıp toplanmaktadır.

* Kulübümüz üyelerine indirim yapılmaktadır.

* Etkinliklere katılacak olanlar; isimlerini, etkinlikten 1 gün öncesi saat 17.00 ye kadar yazdırmalıdır.!

* Katılımcılar; rehber ve yöneticilerin uyarılarını dikkate almalıdır. sağlık sorun- larını ilgililere bildirmelidir.

* Rehberin izlediği rotanın dışına çıkılmaz, izinsiz gruptan ayrılınmaz.

* Etkinlik esnasında öncü rehber geçilmez, artçı rehberden geri kalınmaz.

* Grup düzen ve disiplinini bozan davranışlarda bulunulmaz. Baton hariç ellerin boş olmasına dikkat edilmelidir. Çevrenin kirletilmemesine özen gösterilir.

* Etkinlik süresince SİGARA ve ALKOL kullanılmaz.

* Gereklilik halinde rehber; parkurda değişiklik yapabilir.

* Sizin ve bizim sağlığımız ve güzel bir etkinlik için Lütfen Sağlık sorunu olanların, mutlaka doktorlarına danışmaları ve gurup liderine bilgi vermeleri gerekmektedir.

Katılımcılar, doğa sporlarının tehlike ve risklerini bilerek kendi istekleri ile ADDK etkinliklerine katılırlar. Katılımcılar ADDK etkinliği süresi boyunca meydana gelebilecek her hangi bir olumsuzluk durumunda ADDK' nü veya rehberlerini sorumlu tutmayacağını, ADDK veya rehberleri aleyhinde hiçbir şekilde yasal işlemde bulunamayacaklarını kabul etmiş sayılırlar. Program dahilindeki tüm etkinlikler için bu kurallar geçerlidir.