UÇAN SU ŞELALELERİ DOĞA YÜRÜYÜŞÜ Pednelissos Antik Kenti Yürüyüşü

UÇAN SU ŞELALELERİ DOĞA YÜRÜYÜŞÜ
Pednelissos Antik Kenti Yürüyüşü

Hareket : 15.04.2018 Pazar
Harekat saati: 08.00 
Harekat Yeri: Meltem Camii, Adliye yönü, Meltem Adliye binasının arka tarafından hareket edeceğiz.

İletişim 
Rehber: Tuncer koç 0539 246 85 23

Klb. Bşk. : Muharrem Koç 0532 661 56 67
Bu hafta ANTALYA ' nın görsel açıdan en muhteşem yerlerinden biri olan UÇAN SU ŞELALERİ doğa yürüyüş parkurunu yürüyeceğiz , Kral Havuzunda yüzeceğiz ,muhteşem doğasında bol bol fotoğraflar çekip anılar biriktireceğiz , akarsular , kuşlar, ağaçlar baharın gelişini kutlarken bizlerde onlara eşlik edeceğiz , eğlence dolu bir organizasyonu ile günümüze renk katacağız Kısaca muhteşem bir hafta sonu sizleri bekliyor .
Her yaştan Herkesin katılabileceği bir yürüyüşü organizasyonudur. Yürüyüş yapmak istemeyenler ise Kozan Köyünde serbest zaman geçirebilir , Kral Havuzunda yüzebilir , Piknik alanında muhteşem doğa ve akarsular içerisinde semaverde demlenen çay ve kahvelerini içerek hoşça sohbetler ederek unutamayacakları anlar yaşayabilirler .


ADDK, TDF (Türkiye Dağcılık Federasyonu) ye bağlı 07.027.006 / 7-321348 tescil nolu yasal bir dernek olup, faaliyetlerinde kar amacı gütmez. İşler ve etkinlikler gönüllülük esasıyla yürütülür

* ADDK Antalya Dağcılık ve Doğa Sporları Klubü Dağcılık Federasyonuna bağlı tescilli bir kulübü olup, kar amacı yoktur ücretler paylaşım esasına göre hesaplanıp toplanmaktadır.

* Etkinliklere katılacak olanlar; isimlerini, etkinlik öncesi Cumartesi saat 17.00 ye kadar yazdırmalıdır.!

* Katılımcılar; rehber ve yöneticilerin uyarılarını dikkate almalıdır. sağlık sorun- larını ilgililere bildirmelidir.

* Rehberin izlediği rotanın dışına çıkılmaz, izinsiz gruptan ayrılınmaz.

* Etkinlik esnasında öncü rehber geçilmez, artçı rehberden geri kalınmaz.

* Grup düzen ve disiplinini bozan davranışlarda bulunulmaz. Baton hariç ellerin boş olmasına dikkat edilmelidir. Çevrenin kirletilmemesine özen gösterilir.

* Etkinlik süresince SİGARA ve ALKOL kullanılmaz.

* Gereklilik halinde rehber; parkurda değişiklik yapabilir.

* Sizin ve bizim sağlığımız ve güzel bir etkinlik için Lütfen Sağlık sorunu olanların, mutlaka doktorlarına danışmaları ve gurup liderine bilgi vermeleri gerekmektedir.

Katılımcılar, doğa sporlarının tehlike ve risklerini bilerek kendi istekleri ile ADDK etkinliklerine katılırlar. Katılımcılar ADDK etkinliği süresi boyunca meydana gelebilecek her hangi bir olumsuzluk durumunda ADDK' nü veya rehberlerini sorumlu tutmayacağını, ADDK veya rehberleri aleyhinde hiçbir şekilde yasal işlemde bulunamayacaklarını kabul etmiş sayılırlar. Program dahilindeki tüm etkinlikler için bu kurallar geçerlidir