Oğuz Yaylası - Ortaköy Malan Geçiti Göç Yolu Doğa yürüyüşü / Gündoğmuş

 • Hareket yeri:

  Meltem Camii Adliye Arkası

 • Tahrı:

  21/09/2019

 • Saat:

  07:00:00

 • Uzunlğu:

  14 Km

 • Rehber:

  Tuncer koç

 • Share:
Oğuz Yaylası - Ortaköy Malan Geçiti Göç Yolu Doğa yürüyüşü / Gündoğmuş

Acıklama

Oğuz Yaylası - Ortaköy Malan Geçiti Göç Yolu Doğa Yürüyüşü 14 km
Geyik dağı (Giği Dağı ) eteklerinden başlayacak olan yürüyüşümüz Güneydoğumuzda Barcın ve Güney batımızda Karayılan dağları manzarası eşliğinde, basit bir kavşaktan aşağıya Oğuz yaylasına ulaşıyoruz ve bu noktadan sonra 4,2 km boyunca düz ilerleyerek Oğuzun diğer yaylasından göç yoluna giriş yaptı. Bölgenin en güzel manzarasına, dağ ve vadi geçişlerine sahip rota keyfe keder yürüyüş ile 8 saat sonunda Ortaköy merkezinde sona erecektir...
 
 
*** Parkur Orta zorlukta bir parkur olup sağlık durumu iyi olan katılımcılar katılabilir her hangi bir sağlık sorununuz varsa lütfen katılmayın...
 
Hareket : 21.09.2019 Cumartesi
Hareket saati: 07.00
Hareket Yeri: Meltem Camii, Adliye yönü, Meltem Adliye binasının arka tarafından hareket edeceğiz.
 
İletişim :
İletişim : Tuncer koç 0539 246 85 23
 
Klb. Bşk. : Muharrem Koç 0532 661 56 67
 
Klb Bşk Yard. : Mahmut Güngör 0535 244 11 66
 
 
 
AÇIKLAMALAR
* Etkinliklere katılacak olanlar; isimlerini, etkinlik öncesi Cuma günü saat 16.00 ye kadar telefonla yazılması gerekmektedir ve bu saat ten sonra isim yazılmamaktadır..
 
ADDK, TDF (Türkiye Dağcılık Federasyonu) ye bağlı 07.027.006 / 7-321348 tescil nolu yasal bir dernek olup, faaliyetlerinde kar amacı gütmez. İşler ve etkinlikler gönüllülük esasıyla yürütülür.
 
* Etkinliklere katılacak olanlar; isimlerini, etkinlik öncesi Cuma günü saat 16.00 ye kadar yazdırmalıdır.!
 
* Katılımcılar; rehber ve yöneticilerin uyarılarını dikkate almalıdır. sağlık sorun- larını ilgililere bildirmelidir.
* Rehberin izlediği rotanın dışına çıkılmaz, izinsiz gruptan ayrılınmaz.
* Etkinlik esnasında öncü rehber geçilmez, artçı rehberden geri kalınmaz.
* Grup düzen ve disiplinini bozan davranışlarda bulunulmaz. Baton hariç ellerin boş olmasına dikkat edilmelidir. Çevrenin kirletilmemesine özen gösterilir.
 
* Etkinlik süresince SİGARA ve ALKOL kullanılmaz.
 
* Gereklilik halinde rehber; parkurda değişiklik yapabilir.
Katılımcılar, doğa sporlarının tehlike ve risklerini bilerek kendi istekleri ile ADDK etkinliklerine katılırlar. Katılımcılar ADDK etkinliği süresi boyunca meydana gelebilecek her hangi bir olumsuzluk durumunda ADDK' nü veya rehberlerini sorumlu tutmayacağını, ADDK veya rehberleri aleyhinde hiçbir şekilde yasal işlemde bulunamayacaklarını kabul etmiş sayılırlar. Program dahilindeki tüm etkinlikler için bu kurallar geçerlidir

Uyulması Gereken Kurallar

* Etkinliklere katılacak olanlar; isimlerini, etkinlik öncesi gün saat 17.00 ye kadar yazdırmalıdır.

* Katılımcılar; rehber ve yöneticilerin uyarılarını dikkate almalıdır. Yeni katılanlar varsa, sağlık sorun- larını ilgililere bildirmelidir.

* Rehberin izlediği rotanın dışına çıkılmaz, izinsiz gruptan ayrılınmaz.

* Etkinlik esnasında öncü rehber geçilmez, artçı rehberden geri kalınmaz.

* Grup düzen ve disiplinini bozan davranışlarda bulunulmaz. Baton hariç ellerin boş olmasına dikkat edilmelidir. Fotograf ve sair sebeplerle keyfi duraklamalar yapılamaz. Çevrenin kirletilme- mesine özen gösterilir. Taş, kaya parçaları düşmesi vesair doğa olayları nedeniyle rehberi duyabilmek için radyo, MP3 vs. dinlenemez.

* Etkinlik süresince SİGARA ve ALKOL kullanılmaz.

* Gereklilik halinde rehber; parkurda değişiklikyapabilir.

* Hareket yeri Meltem Camii, Adliye yönü olup, saati 08.00 dir. Yol güzargahından bineceklere yer ayırma yapılmaz. Sorumluluk reddi; katılımcılar, doğa sporlarının tehlike ve risklerini bilerek kendi istekleri ile ADDK etkinliklerine katılırlar. Katılımcılar ADDK etkinliği süresi boyunca meydana gelebilecek her hangi bir olumsuzluk durumunda ADDK' nü veya rehberlerini sorumlu tutmayacağını, ADDK veya rehberleri aleyhinde hiçbir şekilde yasal işlemde etmiş sayılırlar. Program dahilindeki tüm etkinlikler için bu kurallar geçerlidir.

Etkinliğe Katıl